Gvinėja

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Gvinėja parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Gvinėjoje

Gvinėja, oficialiai Gvinėjos Respublika, yra Vakarų Afrikos valstybė. Jis ribojasi su Bisau Gvinėja ir Senegalu į šiaurę, Malis į šiaurę ir šiaurės rytus, Dramblio Kaulo Krantas į pietryčius, Liberija ir Siera Leonė į pietus, Atlanto vandenynas į vakarus. Conakry yra jos sostinė. Kiti svarbūs miestai yra Kankanas, Labė ir Kindia.

Gvinėja daro nuolatinę pažangą savo ekonomikoje apskritai, taip pat ir nekilnojamojo turto rinkoje bei parduodamų nekilnojamojo turto rinkoje Gvinėjoje.

Tai taip pat yra dėl oficialių įstatymų ir politikos dėl žemės, kurios Gvinėjoje, skirtingai nuo daugelio Afrikos valstybių, pripažįsta tradicines žemės teises. Ebolos protrūkis iš dalies užblokavo tiek ekonominius valstybės manevrus, tiek užsienio investicijas į šalį

Gvinėja yra Ekonominės ir pinigų sąjungos Vakarų Afrikoje narė ir jos sostinėje Konakryje didžioji šalies ekonominės veiklos dalis yra sutelkta. Ekonomikos ir sveikatos krizė taip pat neišvengiamai paveikė investicijas į nekilnojamojo turto sektorių.

Tai tipiškas Afrikos miestas, iš tikrųjų jis yra chaotiškas ir užimtas, jis yra gana saugus, net jei kai kurie rajonai, pvz., Madina ir Avenue de la République, neturi geros reputacijos.

Jei jus domina ieškoti pardavimui skirtų nekilnojamojo turto Gvinėjoje ir ypač sostinėje, rekomenduojame Kaloum rajoną, kuriame yra dauguma biurų, apgyvendinimo ir bankų, taip pat uosto teritorija

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 27308

Parduoda Ūkio žemė, Gvinėja, Conakry, Conakry, Conakry

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkio žemė

5000 m²
Parduoda žemę pastato, taip pat žemės ūkio
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB